Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 20:50:20
182443
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1597, Olkusz, korona z wąskim rondem, na awersie POLONI M D L
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger O.97.2, jednak inne znaki interpunkcyjne

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 156

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  105 zł
4)  100 zł
5)  95 zł
6)  90 zł
7)  85 zł
8)  80 zł