Polska, trojak, 1586

Polska, trojak, 1586

Polska, trojak, 1586

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 20:48:00
182330
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety koronne, trojak, 1586, Olkusz, końcówka legendy awersu PO•M•D•L•
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: subtelna, ciemna patyna, ładny
Literatura: Iger O.86.1.a (R1), Kop. 536 (R1)

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 376

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  370 zł
4)  340 zł
5)  330 zł
6)  320 zł
7)  310 zł
8)  250 zł
9)  230 zł
10)  210 zł