Słowianie, naśladownictwo denara typu OAP, X/XI w.

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 20:35:00
182220
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, naśladownictwo denara typu OAP, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w kątach O-D-O-D, legedna; Rw: Kapliczka, wewnątrz której niezidentyfikowane przestawienie (trójkąt), legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.7 mm, 1.34 g; gięty, punktowy osad, ciekawy egzemplarz wyraźnie nawiązujący do denarów Ottona i Adelajdy

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 267

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  200 zł
4)  170 zł
5)  160 zł