Czechy, denar

Czechy, denar

Czechy, denar

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 20:27:40
182219
Opis: Czechy - Udalryk 1012-1033, denar, Praga, Aw: Popiersie władcy na wprost, w prawej ręce trzyma proporzec, z prawej strony krzyż, :VDALRICVSDVX; Rw: Popiersie na wprost, w prawej ręce laska krzyżowa, z prawej strony krzyż, :SCSVVENCEƧLΛVS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.09 g, 19.8 mm; gięty, delikatna patyna, ładny i dość czytelny egzemplarz
Literatura: Šmerda 134a, Cach 293, Frynas B.7.9

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 523

1)  620 zł
2)  600 zł