Armenia, tram, 1198-1219

Armenia, tram, 1198-1219

Armenia, tram, 1198-1219

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 20:27:20
182107
Opis: Armenia - Lewon I 1198-1219, tram, 1198-1219, Aw: Król siedzący na tronie na wprost, w otoku napis, Rw: Krzyż pomiędzy dwoma lwami skierowanymi plecami do siebie i napis w otoku
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.98 g, patyna
Literatura: Nercessian 282-299

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 78

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł
4)  95 zł