Cesarstwo Rzymskie, denar, 68-69

Cena wylicytowana: 1 600 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 20:16:00
182454
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Galba 68-69, denar, 68-69, Rzym, Aw: Głowa cesarza w wieńcu w prawo, IMP SER GALBA CAESAR AVG, Rw: Postać Liwii Druzylli stojąca w lewo, trzymająca paterę oraz długie berło, DIVA AVGVSTA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.37 g, ciemna patyna, rzadka moneta
Literatura: RIC 186

Cena końcowa: 1 600 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 449

1)  1 600 zł
2)  1 600 zł
3)  1 500 zł
4)  1 200 zł