Grecja i posthellenistyczne, drachma, V-IV w. pne

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 20:09:20
182057
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Apollonia Pontika, drachma, V-IV w. pne, Aw: Mała głowa Gorgony na wprost, Rw: Odwrócona kotwica między literą A a rakiem
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 15.1 mm, 3.38 g
Literatura: Sear 1655, SNG Cop. 454

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 496

1)  380 zł
2)  380 zł
3)  350 zł
4)  320 zł
5)  300 zł
6)  260 zł
7)  260 zł
8)  170 zł
9)  155 zł
10)  150 zł