Grecja i posthellenistyczne, didrachma, ok. IV w. pne

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 20:09:00
182451
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Karia - Rodos, didrachma, ok. IV w. pne, Aw: Głowa Heliosa trzy-czwarte w prawo, Rw: Kwiat róży na łodydze, od krórej odchodzi w prawo pęd z pączkiem kwiatu , powyżej ΡΟΔΙΟΝ, po lewej kiść winogron, u dołu litery E Y?
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.9 mm, 6.28 g
Literatura: SNG Cop. 729,Ashton 158

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 513

1)  240 zł