Grecja i posthellenistyczne, tetradrachma, 479-393 pne

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 20:08:20
182060
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Attyka - Ateny, tetradrachma, 479-393 pne, Aw: Głowa Ateny w hełmie przyozdobionym liśćmi laurowymi w prawo; Rw: W kwadracie incusum sowa stojąca w prawo z głową na wprost, z lewej gałązka oliwna oraz półksiężyc, z prawej ΑΘΕ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 24.6 mm, 17.11 g, miejscowa patyna, zacięta na głowie sowy, rysy w tle rewersu
Literatura: Sear 2537, SNG Cop. 35

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 306

1)  600 zł