Polska, dukat, 1629 SB

Polska, dukat, 1629 SB

Polska, dukat, 1629 SB

Cena wylicytowana: 28 000 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 20:06:20
182327
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, dukat, 1629 SB, Gdańsk, Aw: Ukoronowane popiersie z kryzą, SIGIS:III•D:G:REX•POL:M:D:L•R•PR•; Rw: Herb Gdańska, + MONE:AUREA:CIVI:GEDANENSIS:1629
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto, 3.46 g, ładnie zachowany egzemplarz ze starą patyną
Literatura: Kop. 7540 (R3), Kop. Z.III.W. 1531 (R3), CNG 190.III, H-Cz. 1607 (R1), Tyszkiewicz 20 mk, Fr. 10, Kaleniecki s. 193

Cena końcowa: 28 000 zł
Cena wywoławcza: 15 000 zł
Cena szacunkowa: 25 000 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 947

1)  28 000 zł
2)  27 000 zł
3)  24 000 zł
4)  16 500 zł