wydawnictwa polskie, Ryszard Kiersnowski - Początki pieniądza polskiego, Warszawa 1962

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 30 zł
182367
Opis: wydawnictwa polskie, Ryszard Kiersnowski - Początki pieniądza polskiego, Warszawa 1962
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 195 stron formatu A5, oprawa kartonowa z obwolutą, obwolute lekko podniszczona, blok lekko rozklejony, bez luźnych stron, wewnątrz dedykacja

Cena aktualna: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 60

1)  30 zł