wydawnictwa polskie, Ryszard Kiersnowski - Początki pieniądza polskiego, Warszawa 1962

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 20:03:00
182367
Opis: wydawnictwa polskie, Ryszard Kiersnowski - Początki pieniądza polskiego, Warszawa 1962
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 195 stron formatu A5, oprawa kartonowa z obwolutą, obwolute lekko podniszczona, blok lekko rozklejony, bez luźnych stron, wewnątrz dedykacja

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 145

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  34 zł
4)  32 zł