wydawnictwa polskie, Adam Więcek - Dzieje sztuki medalierskiej w Polsce, I wydanie, Kraków 1972

Rozpoczęcie: 10-06-2019 18:00
Zakończenie: 20-06-2019 20:02:40
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna:
182053
Opis: wydawnictwa polskie, Adam Więcek - Dzieje sztuki medalierskiej w Polsce, I wydanie, Kraków 1972
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 401 stron formatu B5, oprawa twarda z obwolutą, obwoluta z licznymi naddarciami, wnętrze ładne zachowane, ślady po zawilgoceniu, przekrojowe opracowanie obejmujące dzieje polskiego medalierstwa od XVI wieku po lata 70. XX wieku

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 27