wydawnictwa zagraniczne, Chester L. Krause, Clifford Mishler, Colin R. Bruce - Standard Catalog of ..

Rozpoczęcie: 10-06-2019 18:00
Zakończenie: 20-06-2019 20:02:20
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna:
182371
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Chester L. Krause, Clifford Mishler, Colin R. Bruce - Standard Catalog of World Gold Coins, 5 edycja, Iola 2005
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 1218 stron formatu A4 + addendum, format A4, oprawa twarda, popularny katalog monet złotych, bardzo ładnie zachowany

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 70