wydawnictwa zagraniczne, В. В. Уздеников - Монеты России 1700-1917; Moskwa 2004 (W. W. Uzdenikow - ..

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 20:02:00
91847
Opis: wydawnictwa zagraniczne, В. В. Уздеников - Монеты России 1700-1917; Moskwa 2004 (W. W. Uzdenikow - Monety Rosji 1700-1917)
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 502 strony formatu B5, oprawa twarda, lekko zgięte narożniki okładki, bogato ilustrowany katalog monet rosyjskich

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 275

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  32 zł