wydawnictwa zagraniczne, B. Ahlström, Y. Almer, K. Jonsson - Sveriges Besittningsmynt - Coins of th..

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 20:01:40
182370
Opis: wydawnictwa zagraniczne, B. Ahlström, Y. Almer, K. Jonsson - Sveriges Besittningsmynt - Coins of the Swedish Possesions, Stockholm 1980
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 205 stron formatu A4, oprawa twarda, lekko naddarty grzbiet, przybrudzona oprawa, wewnątrz notatki ołówkiem i długopisem, bez szkody dla tekstu, ślady po zawilgoceniu w dolnej części, rzadki i poszukiwany katalog monet z terenów będących w posiadaniu Szwecji

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 392

1)  240 zł