wydawnictwa zagraniczne, Johannes Hildisch - Die Münzen der pommerschen Herzöge von 1569 bis zum Er..

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 120 zł
182369
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Johannes Hildisch - Die Münzen der pommerschen Herzöge von 1569 bis zum Erlöschen des Greifengeschlechtes, Köln 1980
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 234 strony + 2 tablice, twarda oprawa z obwolutą, obwoluta lekko ponaddzierana, wewnątrz exlibris Holgera Dombrowskiego, bardzo dobry katalog na monety książąt pomorskich

Cena aktualna: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 68

1)  120 zł