wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Janusz Kurpiewski - Katalog monet polskich 1649-1696, Wa..

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 20:00:40
91846
Opis: wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Janusz Kurpiewski - Katalog monet polskich 1649-1696, Warszawa 1982
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 288 stron formatu B5, oprawa kartonowa, lekko przetarta okładka i zagięte narożniki, bogato ilustrowany katalog monet Jana Kazimierza, Michała Korybuta i Jana Sobieskiego, wraz z wyceną i określeniem rzadkości

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 154

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  40 zł
4)  38 zł
5)  36 zł