wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Janusz Kurpiewski - Katalog monet polskich 1649-1696, Wa..

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 32 zł
91846
Opis: wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Janusz Kurpiewski - Katalog monet polskich 1649-1696, Warszawa 1982
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 288 stron formatu B5, oprawa kartonowa, lekko przetarta okładka i zagięte narożniki, bogato ilustrowany katalog monet Jana Kazimierza, Michała Korybuta i Jana Sobieskiego, wraz z wyceną i określeniem rzadkości

Cena aktualna: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 44

1)  32 zł
2)  30 zł