wydawnictwa polskie, Józef Andrzej Szwagrzyk - Pieniądz na ziemiach polskich X-XX w., I wydanie..

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 20:00:20
182054
Opis: wydawnictwa polskie, Józef Andrzej Szwagrzyk - Pieniądz na ziemiach polskich X-XX w., I wydanie, Ossolineum 1973
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 360 stron + 137 tablic formatu A4, twarda oprawa z obwolutą, książka - nieco wzorowana na "Tysiąc lat monety polskiej" - którą należy przeczytać, aby móc rozwijać zainteresowanie numizmatyką, obwoluta z naddarciami, pierwsza strona z zagiętym rogiem, blik lekko naddarty, ślady zawilgocenia

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 135

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  40 zł
4)  38 zł
5)  36 zł
6)  32 zł