wydawnictwa polskie, Józef Andrzej Szwagrzyk - Pieniądz na ziemiach polskich X-XX w., I wydanie..

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 36 zł
182054
Opis: wydawnictwa polskie, Józef Andrzej Szwagrzyk - Pieniądz na ziemiach polskich X-XX w., I wydanie, Ossolineum 1973
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 360 stron + 137 tablic formatu A4, twarda oprawa z obwolutą, książka - nieco wzorowana na "Tysiąc lat monety polskiej" - którą należy przeczytać, aby móc rozwijać zainteresowanie numizmatyką, obwoluta z naddarciami, pierwsza strona z zagiętym rogiem, blik lekko naddarty, ślady zawilgocenia

Cena aktualna: 36 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 63

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  32 zł
4)  30 zł