Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, papiery wartościowe, banknoty, monety złote, antyczne średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 20-05-2019 18:00
Zakończenie: 30-05-2019 20:00 ÷ 22:41
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Watykan (Państwo Kościelne), zestaw rocznikowy, 1998 (XX rok pontyfikatu)
Watykan (Państwo Kościelne), zestaw rocznikowy, 1998 (XX rok pontyfikatu)
180986
w skład zestawu wchodzą monety o nominałach: 10, 20, 50, ...
I

130 zł

szac. 100 zł

397 wyświetleń

6 zakończona
Francja, medal Société Royale d'Agriculture et d'Horticulture Linnéenne, XIX w.
Francja, medal Société Royale d'Agriculture et d'Horticulture Linnéenne, XIX w.
180401
Aw: Popiersie Lineusza w lewo, niżej sygnatura WURDEN F. ...
II-

130 zł

szac. 100 zł

337 wyświetleń

4 zakończona
Pomorze, 1 marka, 1.07.1921
Pomorze, 1 marka, 1.07.1921
180826
numeracja 0774
I

125 zł

szac. 20 zł

207 wyświetleń

5 zakończona
Pomorze, 10 fenigów, bez daty
Pomorze, 10 fenigów, bez daty
180805
ze stemplem na stronie odwrotnej
I

125 zł

szac. 80 zł

147 wyświetleń

3 zakończona
Wielkopolska, zestaw: 5, 10, 50 fenigów, 1.12.1917
Wielkopolska, zestaw: 5, 10, 50 fenigów, 1.12.1917
180850
bez oznaczenia serii i numeracji (5 i 10 fenigów w stanie...
I/II

125 zł

szac. 60 zł

63 wyświetleń

4 zakończona
Armenia, tram, 1198-1219
Armenia, tram, 1198-1219
180651
Aw: Król siedzący na tronie na wprost, w otoku napis, Rw:...
II-

125 zł

szac. 150 zł

233 wyświetleń

3 zakończona
Zakon Krzyżacki, szeląg
Zakon Krzyżacki, szeląg
178030
Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza, ✶ : MΛGIST : MΛRTINV9 : P :...
II-/III+

125 zł

szac. 200 zł

136 wyświetleń

2 zakończona
Polska, grosz, 1533
Polska, grosz, 1533
180914
końcówki napisów PRVSS/PRVSSIE
III/III+

125 zł

szac. 100 zł

138 wyświetleń

4 zakończona
Polska, 2 złote, 1960
Polska, 2 złote, 1960
179539
I

125 zł

szac. 60 zł

137 wyświetleń

3 zakończona
75 Pułk Piechoty, 10 groszy, 1934 (emisja II)
75 Pułk Piechoty, 10 groszy, 1934 (emisja II)
180927
Spółdzielnia Spożywców 75 Pułku Piechoty (z odpowiedzialn...
III+

125 zł

szac. 100 zł

355 wyświetleń

4 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.