pokaż wszystko
Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 13-05-2019 18:00
Zakończenie: 23-05-2019 20:00 ÷ 22:28
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, obol, 1547
Polska, obol, 1547
180513
IV

140 zł

szac. 200 zł

236 wyświetleń

4 zakończona
Polska, asygnata na rzecz pomocy bezrobotnym na 2 złote, bez daty
180539
numeracja 0011629, blanco - bez daty i podpisu odbierającego

135 zł

szac. 200 zł

240 wyświetleń

4 zakończona
Grecja i posthellenistyczne, brąz, IV-III w. pne
180429
Aw: Głowa Satyra w lewo, Rw: Łuk i strzała, u dołu ΠΑΝΤΙ

135 zł

szac. 150 zł

96 wyświetleń

6 zakończona
Grecja i posthellenistyczne, brąz, 49-44 pne
180421
IV+

135 zł

szac. 200 zł

90 wyświetleń

3 zakończona
Grecja i posthellenistyczne, sestercja = 48 uncji
180425

135 zł

szac. 150 zł

136 wyświetleń

5 zakończona
Grecja i posthellenistyczne, brąz, 196-210
180446

135 zł

szac. 150 zł

98 wyświetleń

3 zakończona
Grecja i posthellenistyczne, brąz
180448

135 zł

szac. 60 zł

107 wyświetleń

5 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, denar, 202
180489

135 zł

szac. 150 zł

128 wyświetleń

3 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, denar, 222
180488

135 zł

szac. 150 zł

149 wyświetleń

4 zakończona
Zakon Kawalerów Mieczowych, szeląg, bez daty (pocz. XVI w.)
180300

135 zł

szac. 200 zł

158 wyświetleń

4 zakończona