Grecja i posthellenistyczne, brąz, IV-III w. pne

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 23-05-2019 20:49:00
180429
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, brąz, IV-III w. pne, Aw: Głowa Satyra w lewo, Rw: Łuk i strzała, u dołu ΠΑΝΤΙ
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 24.8 mm, 10.32 g
Literatura: SNG Cop. 42, Anokhin 110

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 96

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  115 zł
4)  105 zł
5)  100 zł
6)  95 zł