Polska, miniatura Państwowej Odznaki Sportowej (srebrnej)

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 22:46:40
176694
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, miniatura Państwowej Odznaki Sportowej (srebrnej), Stylizowany orzeł, wokół dolnej części litery P O S, wokół liter wieniec, na stronie odwrotnej P.U.W.F. / 978/31, na dole A.NAGALSKI - WARSZAWA, odznaczenie jednoczęściowe, mocowanie na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, emalia, 4.79 g, 17.8 x 21.3 mm
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 596

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 55 zł
Cena szacunkowa: 90 zł
Ilość odsłon: 439

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  230 zł
4)  150 zł
5)  65 zł
6)  55 zł