Polska, odznaka patriotyczna - Rozbrojenie - Wypędzenie - Niemców - Warszawa 11.XI.1918

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 22:46:20
176693
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka patriotyczna - Rozbrojenie - Wypędzenie - Niemców - Warszawa 11.XI.1918, Krzyż, w kątach promienie, na ramionach krzyża napis ROZBROJENIE - I / WYPĘDZENIE - NIEMCÓW - WARSZAWA, na nim Orzełek legionowy z datą 11 - XI - 1918, odznaka jednoczęściowa, bita z częściową kontrą, mocowanie na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 16.16 g, 41.8 x 42 mm, ładna
Literatura: Stela 3.18

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 511

1)  400 zł
2)  400 zł
3)  380 zł
4)  300 zł
5)  155 zł
6)  150 zł