Polska, medal 54 Rocznica Powstania Styczniowego, 1917

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 22:44:40
176538
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medal 54 Rocznica Powstania Styczniowego, 1917, niesygnowany, Aw: Krzyż opleciony wieńcem i napis 18 - 63 22 STYCZNIA 1917, Rw: Tarcza herbowa z Orłem i Pogonią pod koroną
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 26 mm, brąz srebrzony, miejscowa patyna
Literatura: Strzałkowski 392 (R)

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 349

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  95 zł
4)  65 zł
5)  60 zł
6)  55 zł
7)  48 zł