Polska, Pamięci poległych - Rokitna 1915

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 22:44:20
176686
Opis: Polska - Polska pod zaborami, Pamięci poległych - Rokitna 1915, Aw: Popiersia trzech wojskowych en face. Na górze napis: ROKITNA, na dole w trzech wierszach: 13.VI.1915 / Z.WĄSOWICZ. / J. KISIELNICKI. R. WŁODEK. Rw: Szarża ułanów, sygnatura JRASZKA, medal projektu Jana Raszki
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cynk, 66.48 g, 59.9 mm, uderzenie na rancie
Literatura: Strzałkowski 310

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 197

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  65 zł
4)  60 zł