Polska, medal na pamiątkę rzezi galicyjskiej, 1846

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 22:43:40
176690
Opis: Polska - XIX wiek, medal na pamiątkę rzezi galicyjskiej, 1846, Aw: Głowa Wolności w czapce frygijskiej, z boków pióro i bagnet, niżej sygnatura David 1846, w otoku DEMOCRATIE FRANCAISE, Rw: Szubienica, napis w otoku MASSACRES DE GALLICIE, poziomo METTERNICH / BRENDT / VOUES A / L’EXECRATION / DE LA / POSTERITE
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz lany, 19.15 g, 40.7 mm, rzadki
Literatura: H-Cz. 3762 (R4)

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 357

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  480 zł
4)  400 zł
5)  185 zł