Chiny, 50 centów, 1901

Chiny, 50 centów, 1901

Chiny, 50 centów, 1901

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 22:23:00
176541
Opis: Chiny - prowincja Kirin, 50 centów, 1901
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 12.96 g, patyna
Literatura: KM Y-182a.1

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 24
Ilość odsłon: 286

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł
3)  1 100 zł
4)  210 zł
5)  100 zł
6)  90 zł