Księstwo Kurlandii, szeląg, 1576?

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 22:17:40
176676
Opis: Księstwo Kurlandii - Gotthard Kettler 1562-1587, szeląg, 1576?, Mitawa
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładnie zachowane, patyna, rzadki
Literatura: K.-G. 1.4.3.2.2.1

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 130

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  140 zł
4)  100 zł
5)  95 zł
6)  90 zł