Polska, grosz polski z miedzi krajowej, 1825

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 21:56:40
176301
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Aleksander I 1815-1825, grosz polski z miedzi krajowej, 1825, Warszawa, korona szeroka
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: gruba zielona patyna
Literatura: Bitkin 904, Plage 217

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 207

1)  120 zł
2)  120 zł
3)  80 zł
4)  65 zł
5)  55 zł
6)  50 zł
7)  36 zł