Polska, trojak, 1606

Polska, trojak, 1606

Polska, trojak, 1606

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 21:47:00
175699
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1606, Kraków, poniżej pełnej daty krzyżyki, herb Lewart w owalnej tarczy
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Iger K.06.3.c (R3)

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 243

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  580 zł
4)  500 zł
5)  450 zł
6)  300 zł
7)  240 zł