Polska, trojak, 1594

Polska, trojak, 1594

Polska, trojak, 1594

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 21:42:00
176471
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1594, Poznań, szeroka twarz króla
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna, niedobity
Literatura: Iger P.94.1.c?

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 76

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  70 zł
4)  44 zł