Polska, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 21:29:20
176328
Opis: Polska - Sieciech - palatyn Władysława Hermana, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w kątach nieczytelne przedstawiena, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 0.73 g, 12.7 mm
Literatura: CNP 858, Adam Kędzierski - Czy istnieją denary krzyżowe Władysława Hermana, ryc. 4

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 194

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  220 zł
4)  100 zł