Polska, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 21:29:00
176326
Opis: Polska - Zbigniew (najstarszy syn Władysława Hermana), denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, legenda, Rw: Krzyż kawalerski
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.08 g, 12.6 mm
Literatura: CNP 868, Adam Kędzierski - Czy istnieją denary krzyżowe Władysława Hermana, ryc. 3

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 369

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  320 zł
4)  300 zł
5)  270 zł
6)  200 zł
7)  165 zł
8)  155 zł
9)  125 zł