Niemcy, denar, 983-1002

Niemcy, denar, 983-1002

Niemcy, denar, 983-1002

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 21:23:20
176759
Opis: Niemcy - Szwabia - Strassburg- biskupstwo - bp Widerold 991-999 i Otto III 983-1002, denar, 983-1002, Aw: Popiersie władcy na wprost, legenda, Rw: Popiersie na wprost, na tle budowli, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.23 g, 17 mm, gięty, patyna
Literatura: Dbg 936

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 39
Ilość odsłon: 367

1)  1 000 zł
2)  980 zł
3)  640 zł
4)  320 zł
5)  310 zł
6)  240 zł
7)  230 zł
8)  220 zł
9)  135 zł
10)  120 zł