Niemcy, zestaw 5 denarów krzyżowych, X/XI w.

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 21:22:00
176528
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, zestaw 5 denarów krzyżowych, X/XI w.
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: razem 5 sztuk, gięte
Literatura: CNP typ V

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 153

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  200 zł
4)  180 zł
5)  160 zł
6)  145 zł
7)  90 zł