Niemcy, zestaw 4 denarów krzyżowych, X/XI w.

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 21:21:40
176532
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, zestaw 4 denarów krzyżowych, X/XI w.
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: razem 4 sztuki, gięte
Literatura: CNP typ II

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 85

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  105 zł