Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 21:20:00
176330
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Pastorał w obwódce z kulek, na lasce kulka, legenda, Rw: Krzyż kawalerski
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.75 g, 12.4 mm
Literatura: CNP typ VII

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 160

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  115 zł
4)  110 zł
5)  90 zł
6)  70 zł
7)  44 zł
8)  32 zł
9)  30 zł