Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 21:19:20
176329
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki w obwódce z kulek, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w kątach po kulce
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.27 g, 13.8 mm, lekko gięty
Literatura: CNP typ V

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 113

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  90 zł
5)  60 zł
6)  38 zł
7)  36 zł