Niemcy, zestaw 4 denarów, X/XI w.

Rozpoczęcie: 11-03-2019 18:00
Zakończenie: 21-03-2019 21:17:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 21:17:20
176522
Opis: Niemcy, zestaw 4 denarów, X/XI w., w skład zestawy wchodzą 2 denary typu kolońskiego, denar typu OAP i niezidentyfikowany denar (Krzyż kawalerski / Krzyż patriarchalny)
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: razem 4 sztuki, gięte

Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 108