Niemcy, denar

Niemcy, denar

Niemcy, denar

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 21:15:40
176868
Opis: Niemcy - Frankonia - Würzburg- biskupstwo - bp Meinhard II 1085-1088 lub bp Emehard von Rothenburg-Comburg 1088-1104, denar, Aw: Dłoń opatrzności, legenda, Rw: Krzyż, na końcach ramion litery H - P - C - X, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.51 g, 17.2 mm, ciemna patyna
Literatura: Dbg 2065, Kellner 68

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 120

1)  120 zł