Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 248-249

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 21:11:40
176756
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Filip I Arab 244-249, antoninian, 248-249, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP PHILIPPVS AVG; Rw: Nobilitas stojąca na wprost z głową w prawo, trzymająca berło i glob, po lewej litera G, NOBILITAS AVGG
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.09 g, patyna
Literatura: RIC 8

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 119

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  100 zł