Partia, drachma, 105-147 ne

Partia, drachma, 105-147 ne

Partia, drachma, 105-147 ne

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 21:03:40
174599
Opis: Partia - Vologases III 105-147 ne, drachma, 105-147 ne, Ekbatana, Aw: Popiersie króla z długą brodą w lewo; Rw: Łucznik siedzący w prawo, dokoła napisy
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.66 g, subtelna patyna
Literatura: Mitchiner ACW 673, Sellwood 78.5

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 167

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  140 zł
4)  100 zł