Celtowie, drachma, II w. pne

Celtowie, drachma, II w. pne

Celtowie, drachma, II w. pne

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 21:02:40
176673
Opis: Celtowie - Wolkowie Tektosagowie, drachma, II w. pne, Aw: Głowa w lewo, Rw: krzyż, w kątach ozdobniki
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 12.5 x 10.8 mm, 2.62 g
Literatura: De La Tour 323 var.

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 128

1)  70 zł
2)  65 zł