Celtowie Wschodni, imitacja tetradrachmy Aleksandra III Wielkiego, III-I w. pne

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 21:01:40
176311
Opis: Celtowie Wschodni, imitacja tetradrachmy Aleksandra III Wielkiego, III-I w. pne, typ Alexander III, Aw: Głowa Heraklesa nakryta lwią skórą w prawo; Rw: Zeus siedzący na tronie w lewo, trzymający orła i berło, pod tronem litera A,po prawej napis
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.29 g, 27.6 mm
Literatura: Slg. Lanz 875 var.

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 290

1)  400 zł
2)  400 zł
3)  360 zł
4)  260 zł
5)  240 zł