Celtowie Wschodni, imitacja tetradrachmy Filipa II Macedońskiego, III-I w. pne

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 21:01:20
176310
Opis: Celtowie Wschodni, imitacja tetradrachmy Filipa II Macedońskiego, III-I w. pne, typ Ornamentreiter, Aw: głowa Zeusa w obwódce perełkowej w prawo, Rw: koń w lewo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 11.67 g, 22.2 mm
Literatura: Slg. Lanz 463

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 315

1)  480 zł
2)  470 zł
3)  350 zł