Grecja i posthellenistyczne, tetrobol, V-IV w. pne

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 21:01:00
176500
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Chersonez Tracki, tetrobol, V-IV w. pne, Aw: Lew patrzący w lewo do tyłu, Rw: Czteropolowy kwadrat incusum, w nim kula
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 2.23 g, 12.9 mm
Literatura: Sear 1602 var., SNG Cop. -

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 243

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  110 zł
4)  100 zł
5)  95 zł