Polska, 20 groszy, 28.04.1924

Polska, 20 groszy, 28.04.1924

Polska, 20 groszy, 28.04.1924

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 20:13:20
176373
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje po reformie Grabskiego, 20 groszy, 28.04.1924, bez oznaczenia serii i numeracji
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: po konserwacji, ślad po złamaniu w pionie
Literatura: Lucow 702 (R2), Miłczak 45

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 173

1)  260 zł
2)  260 zł
3)  220 zł
4)  220 zł
5)  175 zł
6)  155 zł
7)  135 zł
8)  125 zł
9)  120 zł
10)  110 zł
11)  90 zł