Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 20:03:20
91800
Opis: wydawnictwa polskie, Comte Emeric Hutten-Czapski - Catalogue de la Collection des Medailles et Monnaies Polonaises, tomy 1-5 /reprint/, przedruk wydania z lat 1871- 1916, razem 5 woluminów w osobnych oprawach, bardzo obszerny katalog monet i medali polskich, najpełniejsze opracowanie medali polskich XX wieku
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 2272 str., 29 tablic, oprawa kartonowa

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 100

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  185 zł