wydawnictwa polskie, Gumowski Marian - Wspomnienia numizmatyka, Kraków 1965

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 20:03:00
176743
Opis: wydawnictwa polskie, Gumowski Marian - Wspomnienia numizmatyka, Kraków 1965
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 150 stron formatu ok B6, oprawa kartonowa z obwolutą, czarno-białe ilustracje w tekście

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 14
Ilość odsłon: 141

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  100 zł
4)  80 zł
5)  44 zł
6)  34 zł
7)  32 zł
8)  30 zł