wydawnictwa polskie, Zdzisław Sawicki, Adam Wielechowski - Odznaki Wojska Polskiego 1918-1945: ..

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 300 zł
176396
Opis: wydawnictwa polskie, Zdzisław Sawicki, Adam Wielechowski - Odznaki Wojska Polskiego 1918-1945: Wojsko Polskie 1918–1939, Polskie Siły Zbrojne na Zachodzie, Warszawa 2007
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 700 stron formatu B5, oprawa twarda, rzadkie i poszukiwane opracowanie polskich odznak, minimalnie przybrudzona okładka, ładnie zachowane

Cena aktualna: 300 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 144

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  270 zł
4)  250 zł
5)  160 zł
6)  150 zł
7)  140 zł
8)  90 zł